Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Symmer |
| Армований шланг | Так |
| Довжина | 20 м |
| Діаметр | 12 мм |
| Діаметр шланга (") | 1/2" |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість шарів | 2 |
| Робочий тиск | 3 атм |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| max робоча температура | 25° |
| min робоча температура | -10° |
| Матеріал виробу | ПВХ |
| Тип | Шланг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14,85 ₴

