
*ALBA*Насос циркуляційний 25-4-130+ гайки 8шт
1 086,24 ₴
- В наявності
- Код: 36273
+380 (67) 486-30-43
- +380 (50) 201-19-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alba |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| dn | 25 |
| Вид насоса | Циркуляційний електронасос |
| Встановлення насоса | Вертикально |
| габарити (шхвхд) | 123x132x130 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м м |
| маx напір | 2,2/3,6/5,1 м |
| Пропускна здатність | 1,5/2,0/2,5 куб.м/год куб. м/час |
| Споживана потужність | 32/48/62 Вт |
| Способ установки насоса | Вертикальний |
| Швидкість | 1/2/3 |
| Якість води | Чиста |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 086,24 ₴
