
*ALBA*Насос циркуляційний 25-6-130+ гайки 8шт
1 086,24 ₴
- В наявності
- Код: 36179
- +380 (50) 201-19-20
Насос може встановлюватися як у закритих, так і у відкритих системах, місце встановлення повинно бути доступним для спрощення проведення демонтажу або перевірок роботи. Обов'язкове встановлення запірної арматури таким чином, щоб у разі протікання теплоносій не потрапляв на коробку виводів, кабель живлення та електродвигун.
Подача електронасоса регулюється зміною швидкості обертання електродвигуна за допомогою перемикача на коробці висновків:
- – Положення «І»: мінімальна швидкість;
- – Положення "ІІІ": максимальна швидкість.
Підвищена подача може спричинити шум у системі.
Насос укомплектований сполучними гайками та кабелем живлення з євровилкою. Монтажна довжина 130 мм.
]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alba |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| dn | 25 |
| Вид насоса | Циркуляційний електронасос |
| Встановлення насоса | Вертикально |
| габарити (шхвхд) | 123x132x180 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м м |
| маx напір | 3,0/5,4/6,1 м |
| Пропускна здатність | 2,0/2,5/3,0 куб.м/год куб. м/час |
| Споживана потужність | 55/70/100 Вт |
| Способ установки насоса | Вертикальний |
| Швидкість | 1/2/3 |
| Якість води | Чиста |
- Ціна: 1 086,24 ₴
