
Змішувач для умивальника на одну воду SAP14-A090 нержавійка
376,55 ₴
- В наявності
- Код: 32683
+380 (67) 486-30-43
- +380 (50) 201-19-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монокран для рукомийника / умивальника Zegor SAP14-A090 корпус нержавіюча сталь AISI 304. Монтаж змішувача на раковину. Тип кріплення на гайці. Вид змішувача одноважільний. Тип виливу поворотний. Комплектація: Монокран, гайка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.38 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Поворотний вилив | Так |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Монокран |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип підводки | Гнучка |
| Форма виливу | Традиційна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 273 мм |
| Висота виливу | 186 мм |
| Довжина виливу | 150 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376,55 ₴

