ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 СЕКЦІЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Радіатор ТМ "OCEAN"
Найкраще співвідношення ціна/якість. Розроблено спеціально для води з підвищеною жорсткістю. Антикорозійне покриття всередині (збільшено термін служби). Нова технологія посилення внутрішнього каналу. Висока тепловіддача та швидка конвекція. Трирядне ребра. Сучасний дизайн, зручність під час монтажу, підходить до будь-якого інтер'єру. Високоякісне фарбування (RAL 9016). Біметалічні радіатори опалення OCEAN відповідають головним вимогам тепломережі: міцність, стійкість до гідроударів, висока тепловіддача і довговічність. Придатні для монтажу у багатоквартирних будинках будь-якої поверховості та облаштування локальної опалювальної системи котеджних споруд. Радіатори OCEAN розбірні, секції з'єднані за допомогою ніпелів: горизонтальні відрізки труб окремих секцій мають різноспрямоване різьблення для стикування ніпелів кріплення та ущільнювальної накладки. Секційна структура дає можливість компонування різної кількості секцій.
Біметалічні радіатори OCEAN складаються з двох видів металу: зі сталі та алюмінію. Зовні знаходиться метал із більшою тепловіддачею, усередині – більш стійкий до корозії. Конструкція радіаторів складається з двох базових елементів: внутрішньої сталевої труби та зовнішнього фігурно-ребристого корпусу з алюмінієвих панелей. Зовнішні елементи та внутрішній колектор з'єднані відливом під тиском. Циркуляція теплоносія відбувається за внутрішнім сталевим трубопроводом. Завдяки корозійній інертності радіатори не іржавіють і не вступають у реакцію з хімічно активним теплоносієм. Труби всередині мають гладку поверхню, в них не застрягає пісок, окалина, що циркулюють у трубопроводі. Максимальний тиск теплоносія залежить від товщини сталевого сердечника, радіатори OCEAN випробувані при тиску 24 бар.
Всі радіатори проходять дві стадії нанесення лакофарбового покриття з використанням високоякісних матеріалів, які не містять формальдегідних смоли, важких металів та інших шкідливих речовин, які могли б виділятися при нагріванні приладу. Зовнішнє покриття виконане відповідно до європейських вимог щодо екології та є безпечним для споживача, що дозволяє встановлювати їх у медичних закладах, школах та дошкільних закладах.
Варто зазначити, що абсолютно всі радіатори ТМ «OCEAN» застраховані на суму 1000000 грн. від шкоди, заподіяної життю, здоров'ю чи майну споживачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ocean |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 22 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 2.8 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал радіатора | Сталь - алюміній |
| Опресувальний тиск | 24 бар |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 1860 Вт |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Кількість секцій | 10 |
- Ціна: 317 ₴







