
Насос JS 110 ALBA відцентровий
3 676,90 ₴
- В наявності
- Код: 30384
- +380 (50) 201-19-20
Електронасоси самовсмоктуючі, струменево-відцентрові серії JS призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, системах підвищення тиску різного призначення. Є хорошим рішенням для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для систем водопостачання приватних будинків і котеджів.
Ефект самовсмоктування досягається завдяки ежектору, встановленого в корпусі насоса. Тільки частина загальної подачі рідини, виробленої робочим колесом закритого відцентрового типу, направляється в нагнітальний патрубок, що залишилася рециркулює допомогою ежектора, який, будучи з'єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для самовсмоктування. При першому запуску достатньо заповнити водою корпус насоса. Заповнювати всмоктуючий трубопровід і видаляти можливо присутні повітряні пробки немає необхідності. У момент запуску вода, що міститься в корпусі, циркулюючи через ежектор, перемістить повітря з камери всмоктування в нагнітальну камеру, виштовхуючи його через вихідний трубопровід. Утворився таким чином вакуум призведе до підйому рівня води у всмоктуючому трубопроводі, викликаючи явище самовсмоктування.
Постійне функціонування системи самовсмоктування робить такі насоси практично нечутливими до присутності (навіть значного) повітря накачується рідини. При розробці серії JS, на основі попереднього досвіду ALBA, особливу увагу було приділено підбору матеріалів для виробництва та у всіх електродвигунах насосів використовується виключно мідна обмотка, в яку вбудована захист від перевантажень з автоматичним перезапуском, вал насоса виготовлений з нержавіючої сталі AISI304, робоче колесо, дифузор і трубка вентурі виготовлені з високоякісного технополімера NORYL, а також приділено увагу гідравлічної ефективності, в результаті чого насоси стали більш компактними, покращилися експлуатаційні характеристики, знизився шум.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alba |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9.1 кг |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 48 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 3.24 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Ширина | 195 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип ротора | Сухий |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вал | сталь нержавіюча AISI 304 |
| Двигун | Асинхронний, закритого типу, з повітряним охолодженням |
| Додатковий захист двигуна | Подвійна лакування обмотки |
| Захист | Вбудована в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском |
| Матеріал обмотки | 100% мідь |
| Робоче колесо | відцентрове, закритого типу, виконане з високоміцного технополімера NORYL |
| Режим роботи | Тривалий |
| виконання | Однофазне, з встановленим в коробку висновків конденсатором |
- Ціна: 3 676,90 ₴


