Опис
Самовсмоктувальні, струменево-відцентрові електронасоси серії JGP призначені для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, в системах підвищення тиску різного призначення. Є відмінним рішенням у системах водопостачання приватних будинків і котеджів.
Конструкція насосної частини електронасосів серії JGP дає змогу отримати вищі напори і висоту всмоктування порівняно зі звичайними відцентровими насосами такої ж потужності. Назва "самовсмоктувальний" визначається здатністю створювати в підвідному трубопроводі вакуум необхідної величини, щоб підняти рідину до осі всмоктувального патрубка. Постійне функціонування системи самовсмоктування робить такі насоси практично нечутливими до присутності (навіть значного) повітря рідини, що накачується. Під час розроблення серії JGP, на основі попереднього досвіду ALBA, особливу увагу приділили підбору матеріалів для виробництва, і в усіх електродвигунах насосів використовують виключно мідну обмотку, у яку вбудований захист від перевантажень з автоматичним перезапуском, вал насоса виготовлено з неіржавкої сталі AISI304, робоче колесо, дифузор і трубку вентури виготовлено з високоякісного технополімеру NORYL, а також приділили увагу гідравлічній ефективності, унаслідок чого насоси стали компактнішими, поліпшили експлуатаційні характеристики і покращили експлуатаційні характеристики. Встановлення насоса має проводитися в місцях, захищених від атмосферного впливу. Рекомендується в будь-якому разі встановлювати донний клапан, або зворотний клапан, на всмоктувальному патрубку.
Коротка технічна характеристика:
Максимальний напір до 38м
Максимальна об'ємна подача до 3.2м3/год (53л/год)
Максимальна висота всмоктування 8м (зі зворотним клапаном у точці забору води)
Обмеження:
Перекачувана рідина: вода або інші рідини, подібні до води за густиною і хімічною активністю
Діаметр роз'єму з'єднання 1 дюйм
Загальна мінералізація води, не більше ніж 1500г/м3
Показник рН 6.5-9.5
Вміст механічних домішок, не більше ніж 0.01%
Максимальна температура рідини, що перекачується: +35°C
Максимальна температура навколишнього середовища: +40°C
Максимальний напір 34 м
Продуктивність 50 л/хв
Пропускна здатність 3 куб. м/год.
Максимальний робочий тиск: 0.6 МПа (6 бар)
Конструктивні особливості:
Моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом
Корпус насосної камери з високоміцного полімеру
Колесо робоче - відцентрове, закритого типу, виконане з високоміцного технополімера NORYL
Вал із нержавіючої сталі AISI 304
Вбудований у насосну камеру вузол ежектора (дифузор із трубкою Вентурі) виготовлено з високоміцного технополімера NORYL
Ущільнення торцеве - графіт/кераміка/NBR/AISI 304
Укомплектований ручкою і двополюсним вимикачем
Укомплектований кабелем живлення
Довжина мережевого шнура 1 м
Двигун:
Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, із самовінтеляцією
Матеріал обмотки 100% мідь
Ступінь захисту IPX44
Клас нагрівостійкості ізоляції В
Однофазне виконання зі встановленим у коробку виводів конденсатором
Вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском
Потужність споживання 600 Вт
Частота струму 50 ГЦ
Режим роботи: тривалий
Характеристики
| Бренд | Alba |
|---|---|
| Вага | 6.1 кг |
| Вид насоса | Відцентровий самовсмоктуючий |
| Гарантійний термін, міс. | 12 місяців |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Якість води | Чиста |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IP44 |
| Максимальний напір | 34 м |
| Максимальна пропускна здатність | 3 куб. м/год |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Мінімальна пропускна здатність | 0.6 куб. м/год |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Перекачувані середовища | Вода з домішками, Поживна вода, Технічна вода |
| Підвищення тиску | Да |
| Споживана потужність | 0.45 кВт |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення насоса | Горизонтально |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ширина | 201 мм |
| Висота | 244 мм |
| довжина | 340 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alba |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.1 кг |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 34 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 244 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Ширина | 201 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип ротора | Сухий |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вал | сталь нержавіюча AISI 304 |
| Выключатель | двополюсний перемикач |
| Двигун | Асинхронний, закритого типу, з повітряним охолодженням |
| Захист | Вбудована в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском |
| Матеріал обмотки | 100% мідь |
| Матеріал робочого колеса | технополімер |
| Ручка для перенесення | високоміцний технополімер |
- Ціна: 2 373,15 ₴


