
Труба 16х2.0 EVON/PE-RT "UNI-FITT" 240 м
39,52 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- В наличии
- Код: 32589
- +380 (50) 201-19-20
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 МЕТР!!!
Високоміцні хімічно чисті труби Uni-Fitt із зшитого поліетилену з кисневим бар'єром (PE-Xа\EVOH) призначені для транспортування рідин, що застосовуються в системах радіаторного опалення, обігріву поверхонь та сніготанення, а також у системах холодного та гарячого водопостачання, у тому числі питного. Труба стійка до води з твердими частинками, розчинами кислот та лугів. Складається із структурованого поліетилену типу A та зовнішнього кисневого бар'єру EVOH, що перешкоджає проникненню кисню та інших газів.
УНІКАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ труби Uni-Fitt:
- Висока міцність – дає можливість використовувати труби при високих значеннях тиску (до 10 бар) та температурі робочого середовища до 100°C.
-Зносостійкість - не схильні до корозії та абразивного зносу, ідеально гладка внутрішня поверхня труби забезпечує стійкість до заростання, і виключає відкладення солей жорсткості та накипу.
-Еластичність і гнучкість - труба має високу гнучкість навіть при негативних температурах навколишнього повітря, значно полегшує монтаж трубопроводів і зберігає свою міцність і надійність протягом тривалого терміну зберігання.
-Антидифузійний шар ЕVOH захищає систему від проникнення кисню та сприяє запобіганню корозії металевих елементів у ній.
-Ефект молекулярної пам'яті - властивість, завдяки якому труба прагне відновити початкову форму після розширення, згинання або нагрівання. Ця унікальна якість дозволяє використовувати її спільно з фітингами аксіального запресування, що не мають ущільнювальних кілець, а також відновлюватися після сильного вигину або пошкодження.
ОТПРАВКА ТОЛЬКО БУХТОЙ 240 М!!!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Uni-Fitt |
| Страна производитель | Словения |
| Внутренний диаметр | 12 мм |
| Гарантийный срок | 50 лет |
| Длина бухты | 240 м |
| Наружный диаметр | 16 мм |
| Цвет | Голубой |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Область применения трубы | Для холодного водоснабжения, Для систем отопления, Для систем кондиционирования, Для горячего водоснабжения |
| Сечение трубы | Круглое |
| Толщина стенки трубы | 2 мм |
- Цена: 39,52 ₴
