
Поливальний шланг Symmer Construction 1/2 50м
30,75 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- В наличии
- Код: 29510
- +380 (50) 201-19-20
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 МЕТР!!!
Поливальний шланг - відмінне рішення для поливу, яке в сучасному світі є практично на кожній ділянці, у кожному дворі, у кожного господаря для поливу городу та саду, газонів, пішохідних доріжок, миття автомобілів тощо. На сьогоднішній день це незамінна річ у кожному будинку або на дачній ділянці, на будь-якому підприємстві та у будівництві.
Всі шланги торгової марки Symmer виготовляються з первинної сертифікованої сировини, матеріал не токсичний, стійкий до негативного впливу ультрафіолетового випромінювання.
Завдяки технології вулканізації (скріплення шарів за допомогою високої температури), шланги не розшаровуються, володіючи відмінною гнучкістю і стійкістю до зламів, шланг стійкий до фізичних деформацій, не скручується, не пережимається при експлуатації, витримує різкі перепади температури від -10 до +60°С , розрахований на тиск води до 6 бар.
Поливальний шланг Construction торгової марки Symmer має тришарову структуру:
1) внутрішній шар - м'який ПВХ (пластик), має спеціальний склад, який запобігає утворенню спор водоростей.
2) зміцнення - синтетична нитка (корд) - просочений лаком капрон, що переважає більшість натуральних та хімічних волокон за міцністю. Вони не бояться вогкості, не вбирають воду, мають високу міцність і зносостійкість, стійкість до перетирання. Кручення дозволяє нитки тримати структуру та у процесі використання не втрачати своїх властивостей, головними з яких є гнучкість та міцність;
3) зовнішній шар - еластичний непрозорий ПВХ, до складу якого входить спеціальна ультрафіолетова добавка, яка запобігає розтріскуванню і пересиханню шланга на сонці, зберігає свої властивості тривалий час, за рахунок використання всіх цих якісних матеріалів термін служби складе 10 сезонів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Symmer |
| Страна производитель | Украина |
| Вес 1 п.м. | 0.116 кг |
| Длина | 50 м |
| Диаметр | 12.5 мм |
| Диаметр шланга (") | 1/2" |
| Цвет | Серый |
| Количество слоев | 3 |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Материал шланга | ПВХ |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Рабочее давление | 6 атм |
| Состояние | Новое |
| Толщина стенки | 2 мм |
- Цена: 30,75 ₴
